ContainerPacking

ContainerPacking to nasz innowacyjny, niezależny i unikatowy na rynku projekt. Obejmuje on takie płaszczyzny, jak: doradztwo, projektowanie, dostarczanie opakowań, załadunek i usługi serwisowe dla wszystkich rodzajów transportu. Jest to kompleksowa oferta, której odbiorcą są producenci, firmy spedycyjne, firmy transportowe oraz klienci indywidualni. Stworzyliśmy projekt, który jest gwarantem bezpieczeństwa w transporcie. Profesjonalnie pakujemy i mocujemy towary na środkach transportu, a także chronimy je przed warunkami zewnętrznymi. Posiadamy zaplecze stacjonarne oraz mobilny serwis, dzięki czemu dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy profesjonalni, odpowiedzialni i stawiamy na bezpieczeństwo. Nasze przygotowanie potwierdzają specjalistyczne certyfikaty, wydane przez wiodące w branży instytucje: Akademia Morska w Szczecinie, Krajowa Izba Gospodarki Morskiej oraz Polska Izba Spedycji i Logistyki, FIATA czy też CPC.

Serwis opakowań eksportowych obejmuje maszyny i urządzenia, elektronikę przemysłową, łodzie i pojazdy, samochody i mienie przesiedlenia. Wśród naszych działalności jest także demontaż konstrukcji stalowych, załadunek do kontenerów i zabezpieczenie kompletnych jednostek produkcyjnych.

Kontakt